Blue Monday
Woman in blue turtleneck knitted sweater sadly looking at camera while covering sad face. Feelings of depression, sadness, loneliness, social phobia. Winter cold. Blue Monday.

Blue Monday

Dziś pragniemy rzucić światło na temat, który wielu z nas zna z autentycznego doświadczenia - Blue Monday, poniedziałku okrzykniętego mianem najbardziej depresyjnego dnia w roku.

Czytaj dalej

Zapraszamy do nowej filii Gabinetów Tuwima!

Mamy przyjemność poinformować Was o nowym adresie naszej drugiej filii! To właśnie w Gabinetach Tuwima już od dziś przy ul. Dembowskiego 9/u5 w Szczecinie odbywać się będą wszystkie konsultacje ginekologiczne i nie tylko!

Czytaj dalej

Skrócenie wędzidełka, języka zwane ankylogossią

W poczekalni naszego gabinetu możecie spotkać urocze noworodki i niemowlęta oraz zatroskanych rodziców. Dziś chcemy opowiedzieć Wam o tym, jaka jest przyczyna wizyt naszych małych pacjentów. Niestety dzieci odwiedzające naszą placówkę mają problemy z karmieniem piersią, najczęściej te problemy wiążą się z nieprawidłowościami w obszarze anatomicznym -skrócenie wędzidełka, języka zwane ankyloglossią.

Czytaj dalej

OTYŁOŚĆ U KOBIET W WIEKU ROZRODCZYM

Co czwarta osoba w Polsce cierpi na otyłość i nadwagę, niestety ten problem wciąż rośnie. Otyłość jest chorobą przewleką bez tendencji do samoistnego ustępowania, a dodatkowo powoduje wiele powikłań, które prowadzą do pogorszenia jakości życia lub jego utraty.

Czytaj dalej
Dietetyk Kliniczny
szczecin ginekolog

Dietetyk Kliniczny

W tak upalne dni częściej śięgamy również po owoce, a m.in. jednym z najchętniej wybieranych owoców jest arbuz, który charakteryzuje się największą zawartością wody spośród owoców - składa się z ok. 93% wody. Jest również bogaty w wapń, magnez, potas i sód. Dlatego spożywanie arbuza może utrzymywać nawodnienie orgazmu przez długi czas.

Czytaj dalej

Infekcje intymne

Mówiąc o infekcjach intymnych, na początek warto wspomnieć, że bardzo ważna jest profilaktyka.

Czytaj dalej

Beauty Party!

Specjalanie dla naszych pacjentów przygotowaliśmy wyjątkowy dzień w Gabinetach Tuwima przy ul. Dembowskiego! dr n. med. Anna Prekwa zaprasza Was na zabiegi z użyciem toksyny botulinowej! Warto zaznaczyć, że zabieg toksyną botulinową ma szerokie zastosowanie zarówno w leczeniu różnych dolegliwości, jak i w poprawie wyglądu. Może pomóc w zwalczaniu nadmiernej potliwości, zgrzytaniu zębami oraz uporczywych migrenach. Co więcej, toksyna botulinowa doskonale radzi sobie ze zmarszczkami i utratą elastyczności skóry, co sprawia, że jest skutecznym narzędziem w walce z oznakami starzenia się skóry. Dzięki temu, po jednym zabiegu można cieszyć się efektami przez wiele miesięcy.

Czytaj dalej

DZIEŃ MAMY

Idealny prezent dla ukochanej mamy? Serdecznie zapraszamy do naszych Gabinetów na niezapomnianą chwilę przyjemności u technika masażysty Karoliny Rakoczy,  a także do skorzystania z usług Kosmetologa Marceliny Caban! Do 24…

Czytaj dalej

Cancer Screen test DNA

Cancer Screen to rewolucyjne badanie, które pozwala ocenić ryzyko wystąpienia dziedzicznych nowotworów. Dzięki analizie genetycznej próbki śliny, możemy zidentyfikować warianty genetyczne związane z 24 różnymi typami nowotworów, w tym rakiem piersi, jajnika, prostaty, jelita grubego, tarczycy i przytarczyc.

Czytaj dalej

Chirurg Dziecięcy w Gabinetach Tuwima!

Mamy ogromną przyjemność poinformować Was, że do naszego zespołu dołączył lek. Jakub Michanowski chirurg dziecięcy, którego głównym celem jest zapewnienie najlepszej opieki medycznej dla najmłodszych pacjentów.

Czytaj dalej

Zadbaj o serce! Zrób badanie EKG!

Na miłość nigdy nie jest za późno ale na zadbanie o zdrowie niestety musimy znaleźć czas, tu i teraz! Dlatego nie czekaj ani chwili dłużej i skontroluj zdrowie swojego serca!

Czytaj dalej

Walentynkowe Promocje

Idealny prezent dla Ciebie, a może dla kogoś bliskiego Twojemu sercu znajdziesz u nas. przygotowaliśmy wyjątkowe promocje z okazji Walentynek.

Czytaj dalej

Jak wygląda wizyta u psychiatry?

Jeśli odczuwasz jakiekolwiek trudności emocjonalne lub inne problemy, które wpływają na Twoje samopoczucie i jakość życia, warto skonsultować się z psychiatrą. Podczas konsultacji psychiatrycznej będzie w stanie ocenić Twoją sytuację i zaproponować odpowiednie podejście terapeutyczne.

Czytaj dalej

Badania proktologiczne w Gabinetach Tuwima w Szczecinie

Badania proktologiczne są nieodłączną częścią diagnostyki i leczenia schorzeń związanych z jelitem grubym, odbytem i okolicami. W Gabinetach Tuwima mamy przyjemność przedstawić naszego doświadczonego chirurga, lek. Piotra Sobolewskiego, który specjalizuje się w proktologii i oferuje kompleksową opiekę pacjentom.

Czytaj dalej
Zamknij menu