Cancer Screen test DNA

Cancer Screen test DNA

Cancer Screen to rewolucyjne badanie, które pozwala ocenić ryzyko wystąpienia dziedzicznych nowotworów. Dzięki analizie genetycznej próbki śliny, możemy zidentyfikować warianty genetyczne związane z 24 różnymi typami nowotworów, w tym rakiem piersi, jajnika, prostaty, jelita grubego, tarczycy i przytarczyc.

Warto zdawać sobie sprawę, że niektóre predyspozycje do nowotworów są dziedziczone i mogą być obecne nawet przed wystąpieniem objawów. Jeśli działanie odpowiednich genów jest zaburzone, ryzyko zachorowania może wzrosnąć. Wykonanie badania Cancer Screen daje Ci możliwość zdobycia wiedzy na temat swojego genetycznego narażenia i pozwala podjąć odpowiednie działania profilaktyczne wcześniej.

Dlatego zachęcam Cię do skorzystania z tego badania. Dzięki niemu będziesz mógł/a wiedzieć więcej o swoim ryzyku zachorowania na nowotwory i podejmować świadome decyzje dotyczące swojego zdrowia. Pamiętaj, że profilaktyka i wczesne wykrywanie są kluczowe w walce z nowotworami. Zadbaj o swoje zdrowie już teraz!


Rodzinna historia występowania chorób dziedzicznych nie musi wskazywać, czy mutacja występuje w Twojej rodzinie.
Dlatego test jest cenny dla każdego, kto chce odkryć swoje dziedziczne ryzyko występowania raka. Test jest szczególnie
polecany, jeśli masz bliskiego członka rodziny z mutacją patogenną, co daje również Tobie 50% szans na jego posiadanie.

Wykonaj test na 25 rodzajów dziedzicznych nowotworów!

Najbardziej wszechstronny test na ryzyko raka pozwala przyjrzeć się nawet 90 genom i poznać genetyczne ryzyko zachorowania na raka piersi, jajnika, prostaty, jelita grubego i innych rodzajów raka za pomocą prostego i bezpiecznego testu genetycznego wykonanego z próbki śliny.

Twoje ryzyko może wrosnąć nawet do 99%
Mutacja patogenna może znacznie zwiększyć ryzyko zachorowania na raka. Patogenna mutacja w genie BRCA1 zwiększą szanse zachorowania na raka piersi do 85%. W porównaniu do średniego, 13% ryzyka oznacza to 6-krotnie wyższe ryzyko.

Wczesne wykrycie oznacza lepsze rokowanie. Wiedza na temat ryzyka zachorowania na raka umożliwia szybkie zapobieganie i wczesne wykrywanie, co ma kluczowe znaczenie dla lepszego rokowania. Wczesne wykrycie daje większe szanse na przeżycie – 4-krotnie wyższe w przypadku raka piersi i 6-krotnie wyższe w przypadku raka jelita grubego


.

Kto powinien wykonać badanie Cancer Screen?

Badanie to powinna wykonać każda osoba, która chciałaby się dowiedzieć czy występuje u niej genetyczne ryzyko zachorowania na nowotwór.

Ponadto badanie jest skierowane głównie do:

  • pacjentów, u których w rodzinie występowały nowotwory,
  • osób, które wiedzą, że w ich rodzinie wykryto obecność wariantu chorobotwórczego.

Umów wizytę i wykonaj test!

Zadzwoń i umów wizytę

Zamknij menu